11 Mart 2012 Pazar

Antep maç sonu


- Sezon boyunca dört gol attığımız tek maç, belkide sezon sonuna kadar takım bu rakamı bir daha yakalayamayacak ve TRT'nin üstün yayın anlayışı sayesinde maçı canlı izleyemedik. Göztepe.com'un radyo yayınıyla geçmişe gitsek de maçın canlı yayınlanmaması tam anlamıysa skandaldı.

- Takımımızın Antep maçına kadar ligde 2 veya daha fazla gol attığı maç sayısı 5, bu maçlarda 4galibiyet 1 beraberlik almıştık. Antep maçıyla bu istatistik 5 galibiyet, 1 beraberlik oldu. Gol yollarında sıkıntı çekmediğimiz her maç kazanıyoruz. Kaybettiğimiz tek maç Adana deplasmanında 2-0 öne geçip Özcan Kızıltan'ın üstün başarısı sayesinde 4-3 kaybettiğimiz maçtı.

- Takım içerisinde oyuncuların hocaya inandıkları belli oluyor. Aydın'ın takımdan gönderilmesi hocanın Göztepe formasına verdiği değeri gösterdi ki hoca altı aydır herkesin beklediği fakat kimsenin yapmadığını yaptı.

- Ali Kuçik - Önder Turacı devre arasında gelen en yararlı transferler, İbrahim Şahin tipik Göztepe santrforu taraftarı kanser etmek için elinden geleni yapıyor.

- Maçın adamı tartışmasız İlhan Şahin, Gemisini kurtaran kaptan!

- Yazmazsak olmaz; geçen haftaki mağlubiyetin ertesi günü (takım izindeyken) Cihat hoca A2 takımının Denizli ile oynayacağı maçı izlemek için Seferihisar'a gitti. Ardından Gürsel Aksel'e gelip çeşitli yaş gruplarının idmanlarını canlı izledi. Yorum sizin...

Hiç yorum yok: