13 Ağustos 2012 Pazartesi

Galiptir bu yolda mağlup..


- Takımın eksiklerini görmemiz için Altay maçının faydalı oldu. Hızlı başladık, zor bitirdik. Anladık ki takım hazır değil.
- Hamza'dan sağ bek olmaz ilk golde topun önüne atlamak yerine kendini çekmesi de yakışmadı. Hamza gün geçtikçe daha iyi performans gösterecektir. Sağ bek transferi şart.
- Veli - Aytek güven veriyor. Önlerinde oynayan Onur, Hakan'ı aratmaz, unutturur. Fatih Yiğen ikinci golde güzel uyudu, hoca uyandıracak inşallah.
- Dilaver topla çok iyi işler yapıyor, kendisini bozmazsa en hazır transferimiz. Ligde sıkıntıya giren maçları çözer. 
- Hüseyin hoca devre arası değişikliklerinde ipin ucunu kaçırdı. Bence ikinci yarının başında altı değişiklik hakkından beş tanesini kullanmasa takımı yeniden değiştirirdi. Sahada gördüğümüz takım Hüseyin Kalpar'ın takımı gibi oynamadı. 
- Buval fizik kapasitesiyle fark yaratmaya çalıştı. Çok can yakar.
- Fark atacakken mağlup olmak hemde penaltılarla mağlup olmak üzüyor. Altay maça bizden daha çok inandı ve kazandı. Futbolda kalite farkın rakibin kadar koşarsan ortaya çıkar. Biz rakipten az mücadele ettik.
- Genel oyun anlayışını televizyon başından çözemedim. Esasında goller ardı ardına gelince keyif almayı seçtim. Topu tutma süremiz çok düşüktü. Alan oyuncu bir şeyler yapma çabasındaydı ama hazır olmayınca çabalar sonuçsuz kaldı.
- Yine Altay'ı yenemedik.
- Son olarak Şamil'e sövenleri gördüm. Üzüldüm. Şamil lan bu Elazığ'ı yenerken frikikten gol atınca on basamak aşağıya düştüğün Şamil. Koluna takmış pazubandı çabaladı durdu. Hazır değildi. Hadi senin dediğin gibi olsun maçı vermemizi sağladı. Sezon öncesi maçta kötü oynadı diye oyuncu harcıyorsan lütfen yazılarımı okuma git la liga'ya dilenmeye devam et. 
- Askerlik geldi çattı. EN BÜYÜK ASKER SİZİN ASKER. Kendinize iyi bakın. 

Hiç yorum yok: