13 Ekim 2014 Pazartesi

Şampiyon Olacağız!


Süper ligde uyguladığın dandik bilet sistemi yüzünden haftada 15-20 bin seyirciyi stadyumlara zor getiriyorsun ve pazar payın günden güne düşüyor. Yetmiyor milli maç arasında alt liglere önem verir gibi yapmak için Göztepe - Bandırmaspor maçına yayın koyuyorsun. Evinde yatarak değil tribünün hakkını vererek maç seyretmeye alışmış Göztepe taraftarı 15 bin taraftarıyla seni ödüllendiriyor. Karşılığında çapsız bir hakem ve futbolun yüz karası, şeref yoksunu bir rakip..

Biz çok mağlubiyetler gördük. Şampiyonluk parolasıyla girdiğimiz sezonda küme düştüğümüz bile oldu. Bandırma mağlubiyetine kılıf arayacak halimiz yok. Dün futbol olarak kötüydük ve tüm hatalarımız skora yansıdı. Yine gereken mücadeleyi ettik ama geçemediğimiz etkenler hep futbol dışıydı.. Yattığı yerden kalkmayan rakip futbolcular, oyunu soğutmaya çalıştıkları her hamlede onlara fırsat veren çapsız hakemi geçemedik.. 

Sahada oynayan takım en az tribün ve camia kadar şampiyonluğa inanıyor. Ertuğrul'un maç sonunda yaşadığı gerginlikte gördük ki biz bir takımız. Zor tutulan Halil, tribüne el kol yapana gerekli hamleyi yapan Mustafa, KAPTAN ERTUĞRUL, eski takımı olmasına rağmen yapılan terbiyesizliğe gerekli tepkiyi gösteren Timur.. Onlar şampiyonluğa inanıyor. Futbolun katili hakemlere, sahaya pislik yapmaya çıkan rakiplere inat inanmış güzel adamlarla BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

Hiç yorum yok: